Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1 v OV na ul. Karpatská v Ústí nad Orlicí

cena: 2.790.000,- Kč

Popis nemovitosti

Hledáte byt bez investic, kam se můžete nastěhovat a bydlet? Tak přesně jeden takový pro Vás mám. Pojďte se na něj se mnou podívat…

Jedná se o byt s dispozicí 3+1 a výměrou 58 m² nacházející se ve 2. nadzemním podlaží bytovky na ul. Karpatská v Ústí nad Orlicí – Kerharticích.

Jaká je dispozice bytu?

Z prostorné vstupní chodby, kde je spousta úložných prostorů, se dostaneme do kuchyně, obývacího pokoje, dětského pokoje, koupelny a toalety. Dětský pokoj je průchozí do ložnice. Na obývací pokoj navazuje lodžie, kterou můžete využít pro odpolední relax na sluníčku. K bytu ještě náleží dva sklepy, které jsou umístěné v suterénu domu.

Proč právě tento byt?

Lokalita?

V Kerharticích najdete vše, co pro běžný život potřebujete. Je zde školka a škola, pošta, obchod, hospůdky, několik sportovišť, cyklostezka a do přírody to máte co by kamenem dohodil. Do centra Ústí je to necelé 2 km, lze využívat městskou hromadnou dopravu. Pro dojíždějící vlakem je velkou výhodou dostupnost hlavního vlakového nádraží Ústí nad Orlicí. 

Je to byt přesně podle Vašich představ?

Tak na nic nečekejte, zavolejte mi a domluvíme si osobní prohlídku.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

d030bcd0-f621-4ed3-b04e-22e400f151d2

Ondřej Kolář

Jmenuji se Ondřej Kolář a ve světě realit se pohybuji již více než 10 let. Svou práci miluju a věnuji se jí naplno. Důkazem toho je, že jsem za svoji realitní kariéru úspěšně prodal více než 150 nemovitostí, pronajal přes 100 bytů a spolupracoval s neuvěřitelnou masou inspirativních lidí.


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář