Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+1 v centru Pardubic

 

 

 

cena: 5.500.000,- Kč

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný byt v Pardubicích? Chcete bydlet na dobré adrese s dobrou dostupností do centra? Tak se se mnou pojďte na jeden takový byt podívat…

O jaký byt se jedná?

Byt má dispozici 4+1 s celkovou plochu 100,7 m2 (podlahová plocha 95,9 m2), nachází se ve 4. nadzemním podlaží panelového domu přímo v centru Pardubic na ul. Palackého třída a je po částečné rekonstrukci. 

Jaká je dispozice bytu?

- vstupní chodba (11,5 m2), kuchyň (10,4 m2), obývací pokoj (23 m2), pokoj (19,2 m2), pokoj (17,7 m2), pokoj (10,6 m2), koupelna (2,5 m2) a toaleta (1 m2). Z obývacího pokoje je vstup na lodžii (3,8 m2). K bytu dále náleží sklepní kóje s výměrou 1 m2.

Dispozici bytu Vám nejlépe prozradí přiložený půdorys. 

Jaký je stav bytu a domu?

Dům byl postaven v roce 1976 a po celou dobu je o něj pečováno. V roce 2000 byla udělána nová fasáda včetně zateplení. Vchod má dva výtahy (osobní a nákladní). V domě byly rekonstruovány stoupačky (voda, odpady). Byt je po částečné rekonstrukci. Byla vyměněna plastová okna, interiérové dveře, PVC podlahy a kuchyňská linka.

Jaké jsou měsíční náklady?

Poplatky spojené s užíváním bytu činí 5.151,- Kč (studená voda, teplá voda, topení, výtah, úklid, osvětlení společných prostor a správa). K těmto poplatkům se hradí zálohy na elektřinu ve výši 500,- Kč/měsíc a plyn ve výši 150,- Kč/měsíc

Co je v okolí?

V těsné blízkosti bytu najdeme vše, co pro každodenní život potřebujeme. Do 500 m od bytu je mateřská školka, základní škola, základní umělecká škola, střední i vysoká škola. Obchodní centrum Atrium je přes silnici, takže nakupovat nebo se dobře najíst můžete během 5 minut. V okolí domu je i několik autobusových zastávek a vlakové a autobusové nádraží je vzdálené pouhých 14 minut pěšky (900 m).

Zaujala Vás tato nabídka a chcete vidět byt naživo? Tak na nic nečekejte, zavolejte mi a domluvíme si osobní schůzku. Těším se na Vás.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

3d86816d-6b2a-4389-97fd-7d0296a92e40

Ondřej Kolář

Realitní srdcař, propagátor moderních technologií a kvalifikovaný realitní odborník s více než 10letou praxí v oboru a více než 500 spokojených klientů. Každý z nich byl něčím jedinečný, něco mě naučil a s každým jsme našli společnou řeč. A Vy můžete být těmi dalšími.

Co Vám spolupráce se mnou přinese?
Získáte zapáleného, loajálního a ostříleného parťáka pro prodej Vaší nemovitosti. Letitá praxe mě naučila například to, že každá situace má řešení. Je potřeba hodně se vzdělávat, posouvat se, a především se nevzdat při komplikacích. Hledám tak dlouho cestu, dokud ji nenajdu.

Děkuji všem mým klientům za důvěru a stálou přízeň.

Chystáte se prodávat Vaši nemovitost nebo potřebujete realitní konzultaci? Obraťte se na mě.

 


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF