Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej ideální 1/2 chalupy v Čisté u Litomyšle

cena: 1.990.000,- Kč

Popis nemovitosti

Hledáte místo, kde můžete trávit víkendy, dovolenou nebo trvale bydlet? Mám pro Vás v nabídce ke koupi ideální 1/2 chalupy v Čisté u Litomyšle

Chalupa s uzavřeným dvorem má dispozici 4+1, ale díky spoustě dalších prostorů a prostorné půdě lze přizpůsobit vše vlastním potřebám. 

Chalupa je napojena na obecní vodovod a elektřinu. Na hranici pozemku je plynová přípojka. Odpad sveden do septiku na dvoře (v obci není kanalizace).

K chalupě dále náleží zahrada 370 m² a pozemky 3.026 m² za chalupou vč. skály, kde se těžil kámen na Litomyšlskou nemocnici. 

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku.  

Fotogalerie

Ondřej Kolář

Realitní srdcař, propagátor moderních technologií a kvalifikovaný realitní odborník s více než 10letou praxí v oboru a více než 500 spokojených klientů. Každý z nich byl něčím jedinečný, něco mě naučil a s každým jsme našli společnou řeč. A Vy můžete být těmi dalšími.

Co Vám spolupráce se mnou přinese?
Získáte zapáleného, loajálního a ostříleného parťáka pro prodej Vaší nemovitosti. Letitá praxe mě naučila například to, že každá situace má řešení. Je potřeba hodně se vzdělávat, posouvat se, a především se nevzdat při komplikacích. Hledám tak dlouho cestu, dokud ji nenajdu.

Děkuji všem mým klientům za důvěru a stálou přízeň.

Chystáte se prodávat Vaši nemovitost nebo potřebujete realitní konzultaci? Obraťte se na mě.

 


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář