Prodej ideální 1/2 chalupy v Čisté u Litomyšle

cena: 1.990.000,- Kč

Popis nemovitosti

Hledáte místo, kde můžete trávit víkendy, dovolenou nebo trvale bydlet? Mám pro Vás v nabídce ke koupi ideální 1/2 chalupy v Čisté u Litomyšle

Chalupa s uzavřeným dvorem má dispozici 4+1, ale díky spoustě dalších prostorů a prostorné půdě lze přizpůsobit vše vlastním potřebám. 

Chalupa je napojena na obecní vodovod a elektřinu. Na hranici pozemku je plynová přípojka. Odpad sveden do septiku na dvoře (v obci není kanalizace).

K chalupě dále náleží zahrada 370 m² a pozemky 3.026 m² za chalupou vč. skály, kde se těžil kámen na Litomyšlskou nemocnici. 

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku.  

Fotogalerie

Ondřej Kolář

Jmenuji se Ondřej Kolář a v realitách se pohybuji od roku 2013. Jsem jednatelem pobočky realitní sítě Directreal a především Vaším osobním realitním makléřem.

Svou práci dělám rád. Klient je pro mě důležitý, přistupuji k němu profesionálně a lidsky. Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Zbavím Vás zbytečných obav, starostí a stresů, a především zajistit bezpečný převod nemovitosti.

Specializuji se na prodej a pronájem rodinných domů, bytů a pozemků na Orlickoústecku a Svitavsku, kde jsem vyrůstal, kde bydlím a kde to znám.


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář