Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Činžovní dům v Litomyšli

 

cena: 10.900.000,- Kč

Popis nemovitosti

Hledáte investiční nemovitost nebo velký rodinný dům v Litomyšli? Chcete spojit bydlení a podnikání? Tak se se mnou pojďte podívat na jeden dům, který tohle všechno nabízí...

Třípodlažní činžovní dům se nachází na ul. Moravská v Litomyšli. K domu náleží úžasná udržovaná zahrada s výměrou 1.131 m² (celková výměra pozemku činí 1.249 m²).

Dispozice domu: 

1.NP: toto podlaží domu mělo sloužit ke komerčním účelům a je jediné nedokončené. Plánovaná zde byla kavárna s venkovní terasou. Ale lze zde vybudovat další bytovou jednotku. 

2.NP: bytová jednotka 3+1 - vstupní chodba, kuchyně, obývací pokoj, pokoj, ložnice, koupelna s toaletou, toaleta s technickou místností a komora. 

3.NP: bytová jednotka 2+kk - vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, toaleta. 

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak mě kontaktujte a detaily probereme na prohlídce. 

Těším se na Vás. 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Katastrální mapa

ece18899-186f-4411-969a-4042832c1000

Ondřej Kolář

Realitní srdcař, propagátor moderních technologií a kvalifikovaný realitní odborník s více než 10letou praxí v oboru a více než 500 spokojených klientů. Každý z nich byl něčím jedinečný, něco mě naučil a s každým jsme našli společnou řeč. A Vy můžete být těmi dalšími.

Co Vám spolupráce se mnou přinese?
Získáte zapáleného, loajálního a ostříleného parťáka pro prodej Vaší nemovitosti. Letitá praxe mě naučila například to, že každá situace má řešení. Je potřeba hodně se vzdělávat, posouvat se, a především se nevzdat při komplikacích. Hledám tak dlouho cestu, dokud ji nenajdu.

Děkuji všem mým klientům za důvěru a stálou přízeň.

Chystáte se prodávat Vaši nemovitost nebo potřebujete realitní konzultaci? Obraťte se na mě.

 


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář