Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Družstevní byt 3+1 na ul. Okružní v Ústí nad Orlicí

 

 

cena: 2.780.000,- Kč

Popis nemovitosti

Hledáte byt v Ústí nad Orlicí, kam se můžete hned nastěhovat a bydlet nebo naopak byt, který si můžete zrekonstruovat podle sebe? Tak se se mnou pojďte podívat na tento byt...

Družstevní byt 3+1 s výměrou 68 m² se nachází v 8. nadzemním podlaží zatepleného panelového domu na ul. Okružní v Ústí nad Orlicí

Dispozice bytu: 
kuchyň (10,5 m²), obývací pokoj (18,42 m²), ložnice (12,05 m²), dětský pokoj (12,05 m²), předsíň (6,9 m²), koupelna (2,81 m²), toaleta (0,94 m²), komora (1,85 m²) a lodžie (4,5 m²). K bytu dále náleží sklepní kóje (1,65 m²) umístěná v suterénu domu. 

Byt prošel částečnou rekonstrukcí (podlahy, kuchyňská linka, plastová okna, zasklená lodžie). Ohřev vody a vytápění je dálkové. Orientace bytu SZ a JV.

Měsíční náklady činí 5.700,- Kč (fond oprav, studená a teplá voda, topení, výtah, společné prostory, správa domu atd.) + elektřina cca 1.500,- Kč.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte, zavolejte mi a půjdeme si byt prohlédnou naživo. 
Těším se na Vás. 

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

e5dd4445-7512-4ccc-86fe-29c6e65efd21

Ondřej Kolář

Realitní srdcař, propagátor moderních technologií a kvalifikovaný realitní odborník s více než 10letou praxí v oboru a více než 500 spokojených klientů. Každý z nich byl něčím jedinečný, něco mě naučil a s každým jsme našli společnou řeč. A Vy můžete být těmi dalšími.

Co Vám spolupráce se mnou přinese?
Získáte zapáleného, loajálního a ostříleného parťáka pro prodej Vaší nemovitosti. Letitá praxe mě naučila například to, že každá situace má řešení. Je potřeba hodně se vzdělávat, posouvat se, a především se nevzdat při komplikacích. Hledám tak dlouho cestu, dokud ji nenajdu.

Děkuji všem mým klientům za důvěru a stálou přízeň.

Chystáte se prodávat Vaši nemovitost nebo potřebujete realitní konzultaci? Obraťte se na mě.

 


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF