Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk na ul. Vrbová v Ústí nad Orlicí Hylvátech

nájem: 8.000,- Kč + elektřina

Popis nemovitosti

Hledáte pronájem bytu v Ústí nad Orlicí? Tak už nehledejte…

Mám tu pro Vás totiž byt 2+kk s výměrou 34 m² nacházející se v přízemí bytovky v klidné části města na ul. Vrbová v Ústí nad Orlicí - Hylvátech.

Dispozice bytu: chodba, kuchyňka, obývací pokoj, ložnice, koupelna s toaletou. K bytu dále náleží dvě uzamykatelné místnosti na chodbě, kde je i voda a lze je využít např. jako prádelnu. K dispozici Vám bude i společná zahrada za domem.

Měsíční nájem činí 8.000,- Kč + elektřina (cca 600,- Kč). Při podpisu smlouvy se skládá kauce ve výši 16.000,- Kč a provize RK ve výši 10.000,- Kč.

Byt je volný ihned po podpisu smlouvy.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte, zavolejte mi a půjdeme se společně na byt podívat.

Fotogalerie

Půdorys

666eff9b-d339-4eff-963e-d7d656837ebf

Ondřej Kolář

Jmenuji se Ondřej Kolář a v realitách se pohybuji od roku 2013. Jsem jednatelem pobočky realitní sítě Directreal a především Vaším osobním realitním makléřem.

Svou práci dělám rád. Klient je pro mě důležitý, přistupuji k němu profesionálně a lidsky. Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Zbavím Vás zbytečných obav, starostí a stresů, a především zajistit bezpečný převod nemovitosti.

Specializuji se na prodej a pronájem rodinných domů, bytů a pozemků na Orlickoústecku a Svitavsku, kde jsem vyrůstal, kde bydlím a kde to znám.


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář