Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami v Červené Vodě

 

 

cena: 4.990.000,- Kč

Popis nemovitosti

Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami v Červené Vodě

Představuji Vám tento útulný a prostorný rodinný dům, který nabízí ideální řešení pro větší nebo vícegenerační rodiny hledající klidné a přátelské prostředí. Dům se nachází v malebné obci Červená Voda, obklopené krásnou přírodou Orlických hor a s mnoha možnostmi pro letní i zimní turistiku.

Dispozice domu: 
1.PP - garáž, kotelna (kotle na plyn a tuhá paliva), sklepy
1.NP - veranda, chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje, koupelna s toaletou
2.NP - chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje, koupelna, toaleta a terasa

K domu dále náleží zahrada s výměrou 934 m² a vedlejší stavba (zastavěná plocha 44 m²), kde se nachází druhá garáž, dílna a je na ní napojen venkovní přístřešek s krbem a posezením.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zažít život v domě, který nabízí:

1. Dvě samostatné bytové jednotky: ideální řešení pro rodiny, které hledají soukromí a zároveň chtějí být blízko svých blízkých. Každá jednotka má svůj vlastní kuchyňský kout, koupelnu a WC.

2. Klidná poloha s dobrou dostupnost: místní občanská vybavenost je na dosah ruky - školka, základní škola, pošta, obchody a restaurace jsou jen pár minut chůze od domu.

3. Venkovní posezení s krbem: užijte si příjemné večery s rodinou a přáteli na venkovní terase nebo pod dřevěným přístřeškem s krbem, který je součástí vedlejší stavby.

4. Možnosti rekreace: v okolí domu naleznete mnoho turistických tras, lyžařská centra Buková hora, Čenkovice a Dolní Morava jsou jen pár kilometrů daleko a vlaková zastávka je vzdálena pouhých 5 minut chůze.

5. Příležitost pro investici: dům nabízí možnost přebudování na penzion nebo pronájem jednotlivých bytových jednotek pro zajištění pasivního příjmu.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost stát se majitelem tohoto domu, který splňuje všechny Vaše požadavky na komfort, prostor a klid. Kontaktujte mě ještě dnes a začněte plánovat svůj nový život v srdci Orlických hor.

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

c169c4d3-dfd9-4995-9439-2c2abf639254

a7768df1-1b7b-454b-b14e-a30a676aa809

Ondřej Kolář

Realitní srdcař, propagátor moderních technologií a kvalifikovaný realitní odborník s více než 10letou praxí v oboru a více než 500 spokojených klientů. Každý z nich byl něčím jedinečný, něco mě naučil a s každým jsme našli společnou řeč. A Vy můžete být těmi dalšími.

Co Vám spolupráce se mnou přinese?
Získáte zapáleného, loajálního a ostříleného parťáka pro prodej Vaší nemovitosti. Letitá praxe mě naučila například to, že každá situace má řešení. Je potřeba hodně se vzdělávat, posouvat se, a především se nevzdat při komplikacích. Hledám tak dlouho cestu, dokud ji nenajdu.

Děkuji všem mým klientům za důvěru a stálou přízeň.

Chystáte se prodávat Vaši nemovitost nebo potřebujete realitní konzultaci? Obraťte se na mě.

 


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF