Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům 4+1 na ul. Lidická v Poličce

 

 

 

 


cena: 3.640.000,- Kč

Popis nemovitosti

Polička, malebné historické město v okrese Svitavy, rodiště Bohuslava Martinů. Dnes tu ale nejsme ani kvůli chutnému salámu nebo dobrému pivu. Dnes tu mám pro Vás jinou lahůdku...

A tou je tento řadový rodinný dům, který se nachází na klidné ulici Lidická, vzdálené pouhý 1 km od historického centra města a náměstí. 

Rodinný dům s dispozicí 4+1 je v původním, udržovaném stavu a nabízí možnost se rovnou nastěhovat, případně si ho zrekonstruovat dle vlastních představ. 

Dispozice domu: 

1. PP - sklep

1.NP - zádvěří, chodba, kuchyně, obývací pokoj, toaleta, koupelna

2.NP - ložnice, dva pokoje, půda

K domu náleží rovinatá zahrada s výměrou 132 m2. Celková výměra pozemku činí 327 m2. Na zahrádce je skleník, několik záhonků, místo pro nadzemní bazén a dílna. 

Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, ohřev vody bojler. Dům je napojen na elektřinu a plyn. Voda je ze společné studny, ale není problém se napojit na obecní vodovod a kanalizaci. 

Zaujala Vás tato nabídka? Tak na nic nečekejte, zavolejte mi a půjdeme na dům podívat osobně. 

Těším se na Vás. 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Katastrální mapa

bd193624-a603-456e-af47-835375244df8_1_201_a

Půdorysy

be87c8f9-6470-4652-a3da-0d20506fb392

Ondřej Kolář

Realitní srdcař, propagátor moderních technologií a kvalifikovaný realitní odborník s více než 10letou praxí v oboru a více než 500 spokojených klientů. Každý z nich byl něčím jedinečný, něco mě naučil a s každým jsme našli společnou řeč. A Vy můžete být těmi dalšími.

Co Vám spolupráce se mnou přinese?
Získáte zapáleného, loajálního a ostříleného parťáka pro prodej Vaší nemovitosti. Letitá praxe mě naučila například to, že každá situace má řešení. Je potřeba hodně se vzdělávat, posouvat se, a především se nevzdat při komplikacích. Hledám tak dlouho cestu, dokud ji nenajdu.

Děkuji všem mým klientům za důvěru a stálou přízeň.

Chystáte se prodávat Vaši nemovitost nebo potřebujete realitní konzultaci? Obraťte se na mě.

 


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF