Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům na ul. Masarykova v Rychnově nad Kněžnou

 

 

cena: 4.590.000,- Kč

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný rodinný dům v Rychnově nad Kněžnou? Mám tu pro vás skvělou nabídku domu na Masarykově ulici.

Tento dům s dvěma bytovými jednotkami je před rekonstrukcí, ale zato nabízí obrovský potenciál. V prvním nadzemním podlaží najdete byt 3+1 s velkými místnostmi a možností úprav dle vašich představ. Druhé nadzemní podlaží disponuje bytem 2+1 a půdními prostory vhodnými k půdní vestavbě.

Dům stojí na pozemku o výměře 814 m² a nabízí mnoho možností pro zahradničení nebo vyžití rodiny s dětmi. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a akumulačními kamny pro optimální komfort.

Poloha domu na Masarykově ulici v Rychnově nad Kněžnou je navíc skvělá pro každodenní život. Všechno co potřebujete je v dochozí vzdálenosti - obchody (Penny, Lidl, Kaufland), sportoviště (stadion, bazén, fit centrum), školka a zastávka MHD.

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte mě a domluvíme si osobní prohlídku.

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

eec1c7d0-bfd9-43f3-ad74-44fa8ab6a384

932a3322-2bcd-4f70-93c0-79728377eaee

Ondřej Kolář

Realitní srdcař, propagátor moderních technologií a kvalifikovaný realitní odborník s více než 10letou praxí v oboru a více než 500 spokojených klientů. Každý z nich byl něčím jedinečný, něco mě naučil a s každým jsme našli společnou řeč. A Vy můžete být těmi dalšími.

Co Vám spolupráce se mnou přinese?
Získáte zapáleného, loajálního a ostříleného parťáka pro prodej Vaší nemovitosti. Letitá praxe mě naučila například to, že každá situace má řešení. Je potřeba hodně se vzdělávat, posouvat se, a především se nevzdat při komplikacích. Hledám tak dlouho cestu, dokud ji nenajdu.

Děkuji všem mým klientům za důvěru a stálou přízeň.

Chystáte se prodávat Vaši nemovitost nebo potřebujete realitní konzultaci? Obraťte se na mě.

 


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF