Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům k rekonstrukci v Moravské Třebové

 

 

cena: 1.820.000,- Kč

Popis nemovitosti

Rád bych Vám představil rodinný dům v Moravské Třebové, který je ideálním místem pro klidný a šťastný život vaší rodiny. Pokud hledáte místo, kde byste mohli začít novou kapitolu svého života, pak je tento dům přesně to, co hledáte.

Rodinný dům na ul. Udánky v Moravské Třebové se nachází na pozemku o rozloze 896 m² a nabízí dispozici 3+1 s možností dalšího rozšíření. Dům je před rekonstrukcí, což vám umožní upravit si jej podle svých vlastních představ a potřeb. Prostorná půda nabízí možnost půdní vestavby, takže zde můžete získat další obytný prostor pro svou rodinu nebo třeba pracovnu.Další nespornou výhodou domu je sklep, kde můžete uskladnit a uchovávat potraviny. 

Zahrada o rozloze 710 m² je dalším velkým plusem tohoto domu. Zde si můžete užívat slunečných dnů, pěstovat vlastní zeleninu nebo květiny a tvořit si tak vlastní oázu klidu a pohody.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si svůj vysněný domov.
 
A proč byste měli zvolit právě tento dům? Zde je 5 důvodů:
1. Ideální dispozice 3+1 s možností rozšíření: Dům nabízí dostatek prostoru pro vaši rodinu a zároveň vám dává možnost dalšího rozšíření podle vašich potřeb.
2. Před rekonstrukcí: Upravte si dům přesně podle svých představ a vytvořte si tak svůj vysněný domov.
3. Prostorná půda s možností vestavby: Získejte další obytný prostor nebo si vytvořte pracovnu.
4. Velká zahrada: Užijte si klidné chvíle na své vlastní zahradě, kde můžete relaxovat, pěstovat zeleninu nebo květiny.
5. Klidná lokalita: Žijte v klidném prostředí, kde budete mít všechny potřebné služby a obchody na dosah ruky.

Neváhejte a začněte plánovat svůj nový život v tomto rodinném domě. Zavolejte mi a půjdeme si dům prohlédnout osobně. Těším se na Vás. 

 

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

f3f3834f-514b-4194-8bd1-a8c909074154

Ondřej Kolář

Realitní srdcař, propagátor moderních technologií a kvalifikovaný realitní odborník s více než 10letou praxí v oboru a více než 500 spokojených klientů. Každý z nich byl něčím jedinečný, něco mě naučil a s každým jsme našli společnou řeč. A Vy můžete být těmi dalšími.

Co Vám spolupráce se mnou přinese?
Získáte zapáleného, loajálního a ostříleného parťáka pro prodej Vaší nemovitosti. Letitá praxe mě naučila například to, že každá situace má řešení. Je potřeba hodně se vzdělávat, posouvat se, a především se nevzdat při komplikacích. Hledám tak dlouho cestu, dokud ji nenajdu.

Děkuji všem mým klientům za důvěru a stálou přízeň.

Chystáte se prodávat Vaši nemovitost nebo potřebujete realitní konzultaci? Obraťte se na mě.

 


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF