Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v Boršově u Moravské Třebové

 

 

cena: 6.760.000,- Kč

Popis nemovitosti

Hledáte rodinný dům v okolí Moravské Třebové, který si můžete přizpůsobit svému vkusu? Máte rádi klid a přírodu? 

Tak já tu pro Vás přesně jeden takový mám...

Rodinný dům se současnou dispozici 4+1 se nachází v klidné části obce Boršov u Moravské Třebové. Dům nyní prochází celkovou rekonstrukcí, kterou si nový majitel může dokončit podle vlastních představ. 

Dispozice domu: 

1.NP: zádveří, chodba, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, dva samostatné pokoje, prádelna, kotelna, technická místnost, koupelna a toaleta. Celková podlahová plocha činí 149 m2

2.NP: v současné době půdní prostor, který je připravený pro vestavbu - obývací pokoj, ložnice a koupelna. Zde by podlahová plocha činila dalších 170 m2

Dům je částečně podsklepen a náleží k němu zahrada s výměrou 3.660 m2. Na zahradě najdeme pergolu, garáž, dílnu a další prostory pro uskladnění sezónního vybavení. 

Vytápění domu a ohřev vody: 
Vytápění domu zajišťuje elektrokotel a ohřev vody bojler. Další možností je využití krbových kamen. Dle projektu by mohly být až troje. 

V rámci rekonstrukce je v plánu i nová střecha. Střešní krytina je již nakoupena a je součástí prodejní ceny. Na letošní realizaci je již objednána firma (investice cca 500 tis. Kč).

Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se dozvědět bližší informace, tak mi zavolejte a půjdeme si dům prohlédnout naživo. 
Těším se na Vás. 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Katastrální mapa

ae07ece1-b419-47dc-aa2d-4c519ece505b

Půdorysy

696ED4FB-0734-4038-9DBB-4416639B630E_1_201_a

7F9F26EB-6712-48DD-980A-D560E415AD27_1_201_a

Ondřej Kolář

Realitní srdcař, propagátor moderních technologií a kvalifikovaný realitní odborník s více než 10letou praxí v oboru a více než 500 spokojených klientů. Každý z nich byl něčím jedinečný, něco mě naučil a s každým jsme našli společnou řeč. A Vy můžete být těmi dalšími.

Co Vám spolupráce se mnou přinese?
Získáte zapáleného, loajálního a ostříleného parťáka pro prodej Vaší nemovitosti. Letitá praxe mě naučila například to, že každá situace má řešení. Je potřeba hodně se vzdělávat, posouvat se, a především se nevzdat při komplikacích. Hledám tak dlouho cestu, dokud ji nenajdu.

Děkuji všem mým klientům za důvěru a stálou přízeň.

Chystáte se prodávat Vaši nemovitost nebo potřebujete realitní konzultaci? Obraťte se na mě.

 


Ondřej Kolář

Kontaktní formulář